אודות

אודותינו

חברת טיגי-טאר  הנה  חברת בוטיק בעלת  ניסיון  ומומחיות בעיצוב  ובניית  אתרים , דפי נחיתה  ושיווק באינטרנט . אנו עובדים עם כל סוגי העסקים, החל מעסק קטן עד  העסק הגדול ומייצרים עבורם אתרי אינטרנט או דפי נחיתה אפקטיביים. אנו מאמינים שלכל עסק או ארגון, יש ייחוד שמאפיין אותו, לכן אנו מתאימים לכל לקוח את הפתרון העונה על דרישותיו ותקציבו האישי. רמת שירות גבוהה מהווה חלק בלתי ניפרד מהמקצועיות שלנו ואנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל תהליך בניית האתר או היישום הנדרש.

 

 

 

השלבים העיקריים בתהליך עבודתינו

1.אפיון ותכנות האתר-  אפיון ותוכן הם הגורמים המשמעותיים ביותר בבניית אתר אינטרנט. האפיון כולל הבנה מלאה של מטרות האתר ובמחקר שוק. לאחר מחקר שוק לגבי תחום העיסוק הספציפי של הלקוח ומיפוי הפעילות האינטרנטית של המתחרים נבחרת אסטרטגיה עיקרית לפעולה.

 

2.עיצוב ופיתוח האתר- לאחר האפיון יתקבלו מהלקוח כל החומרים שעשויים לסייע בעיצוב האתר (מיתוג קיים, לוגו, תמונות וכל חומר פרסומי) ויעוצבו כל עמודי האתר בהתאם לשפה העיצובית עליה הוחלט .אנו שמים דגש רב על עיצוב נכון וממשק ידידותי התואמים את מטרות האתר. מיד עם אישור הסקיצה יתחיל תהליך בניית האתר. האתר יעלה על כתובת זמנית, שתישלח ללקוח, כך שיוכל לצפות מכל מקום ובכל זמן בשלבי ההתקדמות. כמו כן, יוכל הלקוח להתריע על תקלות וצרכים נוספים עוד בזמן הבנייה.

 

3.בקרת איכות ותיקונים -שלב בקרת איכות הינו שלב האחרון בתהליך הקמת האתר. בתום הפיתוח עובר האתר למחלקת בקרת איכות אשר  מוודאים  בה כי כל מערכות האתר עובדות כראוי, גרפיקת האתר ממוקמת בהתאם לעיצוב המקורי ושכל התהליכים באתר עובדים בצורה חלקה.

 

4.עלייה לאויר- בתום התהליך האתר עולה לאוויר בכתובתו החדשה, או הקיימת.

 

 

בין לקוחותינו...